Browning X-Bolt Varmint SF Composite ADJ Threaded

kal .223rem

Broń sprzedawana w siedzibie firmy wyłącznie na podstawie odpowiedniego dokumentu uprawniającego do zakupu.

  • 5 190,00 zł
  • szt.

Stan zapasów jest aktualizowany po uzupełnieniu. Produkty mogą zostać wyprzedane lub uzupełnione o każdej porze dnia. W przypadku tego artykułu zalecamy skontaktowanie się ze sklepem w celu zweryfikowania ceny oraz dostępności przed wizytą.

 

Browning X-BOLT VARMINT SF COMPOSITE ADJ THREADED 223rem

 

Ze swoim budzącym szacunek, eleganckim wyglądem nowy X-BOLT SF VARMINT COMPOSITE THREADED pojawia się w odpowiednim momencie, aby zamknąć serię sztucerów przeznaczonych do strzelań sportowych. Występujący z ciężką lufą zakończoną gwintem  (M18x1) gwarantuje doskonałą celność. System spustowy Super  Feather  Trigger zapewnia pewną pracę na spuście. Dostarczany ze stalowymi bazami montażowymi oraz regulacją kolby, dzięki dużej gamie kalibrów znajdzie uznanie wśród profesjonalnych strzelców.


Nowy spust Super Feather gwarantuje absolutną precyzję. Jest zdecydowanie krótszy i ostrzejszy. Idealny zarówno dla doświadczonych strzelców jak i   tych, którzy rozpoczynają swoją przygodę z bronią


Wymienne stopki redukujące odrzut oraz podrzut lufy dzięki czemu kontrola przy oddawaniu drugiego strzału jest znacznie większa. W zależności od potrzeby, strzelec ma możliwość wymiany stopki kolby redukującej odrzut po strzale.
Opcja dodatkowa.


Samonośna lufa jest niezbędna do osiągnięcia wysokiej precyzji. Perfekcję samonośnej lufy X-Bolta zapewnia podwójny "bedding" tzn.  całość; lufa oraz zamek osadzona jest w dwóch punktach łoża, na przodzie i tyle.


System montażu X-Lock wyposażony jest w cztery śruby w każdym punkcie mocowania. Dzięki temu jest stabilniejszy i zapewnia większą precyzję.


Przycisk odblokowania zamka działa w połączeniu z bezpiecznikiem, aby zapewnić dodatkowy poziom bezpieczeństwa


Nowy wyjmowany magazynek rotacyjny jest doskonale zintegrowany ze stylistyką X-Bolta. Wykonany z lekkich stopów aluminium zachwyca swoją wytrzymałością i zapewnia dodatkową ochronę przed uszkodzeniem pocisku.