pistolet CANIK TP9 Elite Combat Black kal.9x19

Broń sprzedawana w siedzibie firmy wyłącznie na podstawie odpowiedniego dokumentu uprawniającego do zakupu.

  • 3 590,00 zł
  • szt.

Stan zapasów jest aktualizowany po uzupełnieniu. Produkty mogą zostać wyprzedane lub uzupełnione o każdej porze dnia. W przypadku tego artykułu zalecamy skontaktowanie się ze sklepem przed wizytą  w celu zweryfikowania ceny oraz dostępności.

 

Pistolet Canik TP9 Elite Combat black

  TP9 Elite Combat to wszechstronny pistolet częściowo zaprojektowany przez Salient Arms International z nacinanym zamkiem i azotowaną lufę sportową, osłoną spustu, celownikami światłowodowymi i magwell'em (tzw. lejek).

Pistolet posiada kompaktową polimerową ramę, działa w systemie iglicznym oraz posiada przystosowaną do montażu optyki płytkę akcesoryjną w czterech różnych wariantach umożliwiającą zamontowanie celowników optoelektronicznych. Dodatkowa dźwignia przeładownia może być zamontowana po obu stronach zamka w celu szybkiego wprowadzenia naboju do komory.

W zestawie znajdują się także wymienne przyciski zatrzasku magazynka oraz wymienne tylne okładziny chwytu umożliwiające idealne dopasowanie.

Pistolet zawiera dwa magazynki: 15 i 18/nabojowy magazynek z opcjonalnym aluminiowym przedłużaczem pozwalającym załadować 3 dodatkowe naboje. Pistolet posiada zamek z wykończeniem metodą Cerakote-over-Tenifer, co zapewnia długotrwałą odporność na korozję. Wewnętrzne elementy są niklowane, aby zapewnić płynną pracę i wysoką wydajność. Standardowy zestaw zawiera opatentowaną kaburę, ładowarkę do magazynka oraz zestaw do czyszczenia.


Dane techniczne:
- Długość: 200 mm
- Wysokość: 134 mm
- Szerokość: 38 mm
- Masa: 803 g
- Długość lufy: 120 mm
- Rodzaj mechanizmu spustowego: SAO
- Pojemność magazynka: 15/18
- Opór spustu SA: 28 N