CZ 455 Mini Sniper

kal. .22LR

Broń sprzedawana w siedzibie firmy wyłącznie na podstawie odpowiedniego dokumentu uprawniającego do zakupu.

  • 0,00 zł
  • szt.
    Niedostępny

Stan zapasów jest aktualizowany po uzupełnieniu. Produkty mogą zostać wyprzedane lub uzupełnione o każdej porze dnia. W przypadku tego artykułu zalecamy skontaktowanie się ze sklepem w celu zweryfikowania dostępności przed wizytą.

 

CZ 455 Mini Sniper

 

     CZ 455 Mini Sniper to karabinek sportowy do precyzyjnego strzelania wyposażony w taktyczną osadę, grubościenną lufę z kompensatorem oraz komorę nabojową typu match. 

W karabinku zastosowywano profilowaną osadę z drewna bukowego, którą dla zwiększenia przyczepności oraz lepszej kontroli pokryto czarną powłoką soft-touch. Chwyt pistoletowy oraz przednią część łoża poddano teksturowaniu.

Kształt łoża opracowano z myślą o strzelaniu w pozycji leżącej z wykorzystaniem bipoda, dlatego karabinek świetnie sprawdzi się w konkurencji mini snajper. Kolba ma prosty, symetryczny kształt, wygodny dla osób prawo i leworęcznych.

Karabinek ma kutą na zimno grubościenną lufę o długości 525 mm, która gwarantuje doskonałą powtarzalność i precyzję strzałów. Dzięki zastosowaniu kompensatora karabinek jest niemal całkowicie pozbawiony odrzutu.

Dźwignia zamka zakończona jest masywną gumową kulką, co zapewnia szybkość i lepszą kontrolę podczas przeładowania.

Użytkownik ma także możliwość wyjęcia zamka i rozładowania broni na włączonym bezpieczniku. W nowych karabinkach z rodziny CZ 455 zastosowano nowy mechanizm spustowy z regulację siły (w zakresie od 8 do 15 N) oraz długości jego drogi 0,5-7 mm.

Zmodernizowana została iglica, co skutkuje szybszym zbiciem i mniejszym odrzutem po wystrzale.

Wszystkie metalowe części CZ 455 posiadają wykończenie antykorozyjne.

Karabinek zasilany jest z wyjmowanego magazynka o pojemności 10 nabojów.