CZ 457 AT-ONE

kal. .22LR

Broń sprzedawana w siedzibie firmy wyłącznie na podstawie odpowiedniego dokumentu uprawniającego do zakupu.

  • 3 740,00 zł 3 850,00 zł
  • szt.

Stan zapasów jest aktualizowany po uzupełnieniu. Produkty mogą zostać wyprzedane lub uzupełnione o każdej porze dnia. W przypadku tego artykułu zalecamy skontaktowanie się ze sklepem w celu zweryfikowania ceny oraz dostępności przed wizytą.

 

CZ 457 AT-ONE

  Karabin wyposażono w laminowaną osadę amerykańskiego producenta Boyds z wyodrębnionym chwytem pistoletowym, regulowaną baką policzkową oraz zaczepem pasa nośnego z szybkim wypięciem QD. Kolba ma możliwość regulacji w zakresie 317-362 mm. Standardowe bączki pozwalają na mocowanie pasa stabilizującego lub dwójnogu. Profil łoża został przystosowany do strzelania długodystansowego, dzięki czemu karabinek świetnie sprawdzi się w konkurencji mini-sniper.

  Karabinek ma kutą na zimno grubościenną lufę o długości 525 mm gwarantującą powtarzalność i precyzję strzałów. Lufa zakończona gwintem zewnętrznym 1/2×20 służącym do montażu urządzeń wylotowych.

 W karabinku zastosowano wskaźnik napiętej iglicy, który ułatwia szybkie sprawdzenie stanu broni. Kolejnym praktycznym rozwiązaniem jest wygodny system wyjmowania zamka, bez konieczności wciskania języka spustowego, co znacząco przyspiesza częściowe rozkładanie broni.

 W CZ 457 użytkownik ma także możliwość wyjęcia zamka i rozładowania broni na włączonym bezpieczniku. W karabinkach z rodziny CZ 457 zastosowano nowy mechanizm spustowy, który umożliwia regulację siły spustu w zakresie od 8 do 15 N oraz długości jego drogi 0,5-7 mm. Wszystkie metalowe części CZ 457 posiadają trwałe wykończenie antykorozyjne. Producent zmodernizował również konstrukcję iglicy: jej ciężar został zmniejszony blisko o 60%, co skutkuje szybszym zbiciem i mniejszym wstrząsem po wystrzale. Użytkownicy docenią również wyraźnie zredukowany kąt obrotu dźwigni przeładowania pozwalający na komfortowe korzystanie z lunet o dużym okularze lub niskim montażu.

 Karabinek zasilany jest z mobilnego magazynka o pojemności 5 nabojów.