CZ 457 MTR

kal. .22LR

Broń sprzedawana w siedzibie firmy wyłącznie na podstawie odpowiedniego dokumentu uprawniającego do zakupu.

  • 3 390,00 zł
  • szt.

Stan zapasów jest aktualizowany po uzupełnieniu. Produkty mogą zostać wyprzedane lub uzupełnione o każdej porze dnia. W przypadku tego artykułu zalecamy skontaktowanie się ze sklepem w celu zweryfikowania dostępności przed wizytą.

 

CZ 457 MTR

kal.22 LR

 

    CZ 457 MTR .22 LR to karabinek do precyzyjnego strzelania wyposażony w ergonomiczną osadę. Dzięki zastosowanym ulepszeniom oraz precyzyjnej konstrukcji karabin pozwala na uzyskiwanie grupy przestrzelin o średnicy zaledwie 15 mm na dystansie 50 m.

W karabinku CZ 457 MTR zastosowywano osadę z antypoślizgowym kratkowaniem na profilowanym chwycie pistoletowym oraz na przedniej części łoża. Kształt chwytu oraz kolby są wzorowane na modelach wyczynowych karabinków sportowych używanych przez strzelców olimpijskich.

Karabinek ma kutą na zimno lufę, która gwarantuje doskonałą powtarzalność i precyzję strzałów.

Nowym elementem zastosowanym w tym modelu karabinka jest wskaźnik napiętej iglicy.

W CZ 457 użytkownik ma także możliwość wyjęcia zamka i rozładowania broni na włączonym bezpieczniku. W karabinkach z rodziny CZ 457 zastosowano nowy mechanizm spustowy, który umożliwia regulację siły spustu w zakresie od 8 do 15 N oraz długości jego drogi 0,5-7 mm.

Została zmodernizowana iglica, której ciężar został zmniejszony blisko o 60% co skutkuje szybszym zbiciem i mniejszym wstrząsem po wystrzale.

Zredukowano kąt natarcia dźwigni przeładowania pozwalający wykorzystanie lunet o dużym okularze.

Wszystkie metalowe części CZ 457 posiadają trwałe wykończenie antykorozyjne.

Karabinek zasilany jest z wyjmowanego magazynka o pojemności 5 nabojów.

Bączki pozwalają na mocowanie pasa stabilizującego oraz dwójnogu.