CZ 457 PREMIUM

kal. .22LR

Broń sprzedawana w siedzibie firmy wyłącznie na podstawie odpowiedniego dokumentu uprawniającego do zakupu.

  • 0,00 zł
  • szt.
    Niedostępny

Stan zapasów jest aktualizowany po uzupełnieniu. Produkty mogą zostać wyprzedane lub uzupełnione o każdej porze dnia. W przypadku tego artykułu zalecamy skontaktowanie się ze sklepem w celu zweryfikowania ceny oraz dostępności przed wizytą.

 

  CZ 457 Premium to karabinek bocznego zapłonu o myśliwskiej stylistyce, z orzechowym łożem, nowym mechanizmem spustowym oraz wskaźnikiem napiętej iglicy.

 

W karabinku zastosowywano osadę z antypoślizgowym kratkowaniem na chwycie pistoletowym oraz przedniej części łoża.

Karabinek ma kutą na zimno cienkościenną lufę o długości 630 mm zakończoną gwintem 1/2×20.

Nowym elementem zastosowanym w tym modelu karabinka jest wskaźnik napiętej iglicy ułatwiający szybkie sprawdzenie stanu broni. Kolejnym  rozwiązaniem jest system wyjmowania zamka bez konieczności wciskania języka spustowego, co ułatwia częściowe rozkładanie broni.

W CZ 457 użytkownik ma także możliwość wyjęcia zamka i rozładowania broni na włączonym bezpieczniku. W karabinkach z rodziny CZ 457 zastosowano nowy mechanizm spustowy umozliwiający regulację siły spustu w zakresie od 8 do 15 N oraz długości jego drogi 0,5-7 mm.

Producent zmodernizował konstrukcję iglicy, której ciężar został zmniejszony blisko o 60%, co skutkuje szybszym zbiciem i mniejszym wstrząsem po wystrzale.

Użytkownicy docenią również wyraźnie zredukowany kąt obrotu (o 30°) dźwigni przeładowania co pozwala na komfortowe korzystanie z lunet o dużym okularze lub niskim montażu.

Karabinek zasilany jest z wyjmowanego magazynka o pojemności 5 nabojów. W sztucerze zastosowano światłowodowe przyrządy celownicze w postaci regulowanej szczerbiny oraz tunelowej muszki.