CZ 550 Exclusive Ebony Edition

kal .308win

Broń sprzedawana w siedzibie firmy wyłącznie na podstawie odpowiedniego dokumentu uprawniającego do zakupu.

  • szt.
  • 4 100,00 zł
  • Niedostępny

CZ 550 Exclusive Ebony Edition .308w

 

    Karabin przeznaczony jest do strzelania na duże odległości. Wysoka dokładność ognia uzyskano dzięki specjalnej koronie lufy, która została wykonana przez stworzenie wklęsłej powierzchni na wylocie i poprzez zmianę konstrukcyjną mocowania lufy w osadzie. Kolba wykonana jest z najwyższej jakości drewna orzechowego.

Karabiny serii CZ 550 reprezentują linię eleganckich, estetycznych i ergonomicznie zaprojektowanych sztucerów. W celu zwiększenia ich dokładności i uzyskania długiej żywotności, karabiny te są wyposażone w kute lufy. Zróżnicowany asortyment modeli CZ 550 z ich cechami charakterystycznymi i eleganckimi rozwiązaniami projektowymi spełniają współczesne wymagania, jakie stawia się broni sportowej i myśliwskiej.

Karabiny wyposażone są w mechanizm zwalniający iglicę z jednooporowym spustem. Spust można wyregulować pod kątem ciężaru i drogi którą pokonuje. Ustawiony spust może być łatwo demontowany bez pogarszania jego właściwości funkcjonalnych lub regulacji mechanizmu spustowego. Karabin wyposażony jest w bezpiecznik dwu/ lub /trójpozycyjny, który jest standardowo obsługiwany przez popchnięcie go do przodu.

Lufa typu semi-varmint umożliwia oddanie większej ilości strzałów następujących po sobie bez konieczności korekty celowania.

zalety:

Łatwy montaż lunety
Kuta lufa
Pojedynczy, regulowany spust 
Wysoki stopień dokładności, niezawodności i długa żywotność

DANE TECHNICZNE:

Waga: 3,3 kg
Dostępne kalibry: 7x64, 30-06, 308 Win
Kolba: orzech turecki
Magazynek: 5-nabojowy stały 
Mechanizm spustowy: pojedynczy, regulowany, przyspiesznik
Lufa: kuta
Szerokość: 70 mm
Baka: bawarska
Wysokość: 190 mm
Długość całkowita: 1135 mm
Długość lufy: 600 mm