CZ 557 Lux LH

kal .308win

Broń sprzedawana w siedzibie firmy wyłącznie na podstawie odpowiedniego dokumentu uprawniającego do zakupu.

  • 0,00 zł
  • szt.
    Niedostępny

Stan zapasów jest aktualizowany po uzupełnieniu. Produkty mogą zostać wyprzedane lub uzupełnione o każdej porze dnia. W przypadku tego artykułu zalecamy skontaktowanie się ze sklepem w celu zweryfikowania ceny oraz dostępności przed wizytą.

 

CZ 557 Lux LH kal.308Win

wersja leworęczna

  

     ®Sztucer wyposażony jest w lufę o długości 52cm. Krótsza lufa ułatwia manewrowanie bronią w łowisku. wpływa na  jego wagę i sprawia że noszenie i użycie broni dynamicznie jest łatwiejsze. Broń zaopatrzona jest w regulowane otwarte przyrządy celownicze. Język spustowy wyposażony jest w regulowany systemem siły nacisku. Magazynek mobilny 4-nabojowy. Wyposażony w prosty, dwupozycyjny system zabezpieczeń. Przy pozycji zabezpieczonej możliwe jest otworzenie zamka komory. Osada wykonana z wysokiej jakości, olejowanego drewna z orzecha włoskiego. Wyposażona w bakę oraz uchwyt pistoletowy sprawia, że polowanie z tą bronią to czysta przyjemność.

CZ 557 to popularny i sprawdzony sztucer z czeskiej fabryki broni. Niezawodna konstrukcja oparta o klasyczne czterostopniowe ryglowanie zamka. Precyzyjne czeskie lufy zostały docenione przez wielu specjalistów na całym świecie.  Przyspiesznik typu francuskiego /spust pojedynczy/.

Leworęczna wersja CZ557 Lux.