CZ 557 Varmint .308Win

kal .308win

Broń sprzedawana w siedzibie firmy wyłącznie na podstawie odpowiedniego dokumentu uprawniającego do zakupu.

  • 3 890,00 zł
  • szt.

Stan zapasów jest aktualizowany po uzupełnieniu. Produkty mogą zostać wyprzedane lub uzupełnione o każdej porze dnia. W przypadku tego artykułu zalecamy skontaktowanie się ze sklepem w celu zweryfikowania dostępności przed wizytą.

 

    CZ 557 Varmint .308 to karabin do precyzyjnego strzelania wyposażony w osadę z orzecha włoskiego, pływającą grubościenną lufę oraz komorę nabojową ze zintegrowaną szyną montażową Picatinny.

Ergonomiczny chwyt pistoletowy oraz przednia część łoża są radełkowane, poprawiając w ten sposób chwyt.

Kolba zakończona grubą gumową stopką ma wysoką bakę policzkową, która umożliwia stosowanie optyki o dużym obiektywie.

Sztucer wyposażono w lufę o długości aż 650 mm. Skok gwintu 1:10 pozwala na strzelanie ciężką amunicją. Masywna budowa i wysoka jakość stali gwarantują doskonałą powtarzalność, precyzję oraz żywotność lufy.

W karabinkach z rodziny CZ 557 zastosowano nowy mechanizm spustowy, z możliwością regulacji ciężaru spustu oraz ruchu jałowego. Karabinek posiada wizualny wskaźnik napiętej iglicy, który ułatwia szybkie sprawdzenie stanu broni. Myśliwi docenią krótki i płynny ruch dźwigni przeładowania, wpływający na szybkość przeładowania broni. Zmodyfikowany wyrzutnik zapewnia płynne i bezawaryjne działanie.

Wszystkie metalowe części CZ 557 posiadają niezwykle trwałe zabezpieczenie antykorozyjne

Karabin posiada magazynek o pojemności 10 nabojów.