CZ 557 Varmint Lamino

kal .308win

Broń sprzedawana w siedzibie firmy wyłącznie na podstawie odpowiedniego dokumentu uprawniającego do zakupu.

  • 4 590,00 zł 0,00 zł
  • szt.
    Niedostępny

Stan zapasów jest aktualizowany po uzupełnieniu. Produkty mogą zostać wyprzedane lub uzupełnione o każdej porze dnia. W przypadku tego artykułu zalecamy skontaktowanie się ze sklepem w celu zweryfikowania dostępności przed wizytą.

 

  Karabin dedykowany do strzelectwa precyzyjnego. Ciężki pięciokilogramowy sztucer został wyposażony w długą 65 cm varmintową lufę pozbawioną otwartych przyrządów optycznych. To definiuje niewielki odrzut broni, który nie będzie problemem podczas dłuższych sesji strzeleckich. Osada wykonana z wysokiej jakości laminatu dostosowana do precyzyjnego oddawania strzałów z pozycji leżącej oraz z ławy strzeleckiej. Duży magazynek pudełkowy, mieszczący do 10 sztuk amunicji. W standardzie znajduje się szyna montażu Weaver, pozwalająca na swobodę w montażu różnych celowników optycznych. Język spustowy wyposażony jest w regulowany system siły nacisku oraz prosty, dwu pozycyjny system zabezpieczeń. Wyposażony jest w przyśpiesznik napinany przez przesunięcie języka spustowego do przodu.

  CZ 557 to popularny i sprawdzony sztucer. Niezawodna konstrukcja oparta o klasyczne czterostopniowe ryglowanie zamka. Precyzyjne czeskie lufy zostały docenione przez wielu specjalistów na całym świecie.