CZ 600 ALPHA

kal .308win, 223Rem

broń sprzedawana w siedzibie firmy wyłącznie na podstawie odpowiedniego dokumentu uprawniającego do zakupu

  • 4 990,00 zł 5 500,00 zł
  • szt.

Stan zapasów jest aktualizowany po uzupełnieniu. Produkty mogą zostać wyprzedane lub uzupełnione o każdej porze dnia. W przypadku tego artykułu zalecamy skontaktowanie się ze sklepem w celu zweryfikowania ceny oraz dostępności przed wizytą.

 

  CZ 600 ALPHA to nowoczesny sztucer myśliwski wyposażony w polimerową osadę, pływającą lufę oraz regulowany mechanizm spustowy.

  Sztucery z serii 600 zaprojektowano głównie z myślą o łowiectwie, jednak z powodzeniem sprawdzą się także podczas zawodów sportowych.

 Symetryczne łoże wykonano z polimeru wzbogaconego włóknem szklanym, dzięki czemu broń waży zaledwie 3300 g i jest odporna na warunki atmosferyczne. Sztucer pewnie leży w rękach dzięki wykończeniu soft-touch oraz antypoślizgowym wstawkom naniesionym na chwyt pistoletowy i łoże. Kolba zakończona gumową stopką zapewnia pewny punkt oparcia podczas strzału. Warto podkreślić, że dzięki modularnej konstrukcji modelu 600 możliwa jest wymiana luf pomiędzy różnymi osadami.

 Półciężka pływająca lufa o długości 508 mm zakończona jest gwintem M15x1. Lufy wyprodukowano w technologii kucia na zimno i według producenta sztucer zapewnia skupienie poniżej 1 MOA na 100 metrów.

 CZ 600 to broń powtarzalna, wyposażona w zamek ślizgowo-obrotowy o krótkim skoku. Dźwignia przeładowania obraca się zaledwie o 60 stopni, co umożliwia szybkie i sprawne przeładowanie broni bez ryzyka kolizji z optyką. Myśliwi docenią krótki i płynny ruch dźwigni przeładowania wpływający na szybkość przeładowania broni. Zmodyfikowany wyrzutnik zapewnia płynne i bezawaryjne działanie. Powierzchnie elementów metalowych zabezpieczono twardą i trwałą powłoką o właściwościach antykorozyjnych.

 Modele te wykorzystują precyzyjny mechanizm spustowy z 4-stopniową regulacją oporu w zakresie 6-13,5 N. Spust można wygodnie regulować za pomocą klucza imbusowego bez potrzeby demontażu osady.

 Karabinek zasilany jest z wyjmowanego magazynka o pojemności 5 nabojów. Zatrzask magazynka został wygodnie usytuowany w obrębie kabłąka. Sztucer nie posiada przyrządów celowniczych, użytkownik może jednak zamontować wybraną optykę na szynie picatinny.