CZ P-09 Kadet Urban Grey

kal. .22LR

Broń sprzedawana w siedzibie firmy wyłącznie na podstawie odpowiedniego dokumentu uprawniającego do zakupu.

  • 0,00 zł
  • szt.
    Niedostępny

Stan zapasów jest aktualizowany po uzupełnieniu. Produkty mogą zostać wyprzedane lub uzupełnione o każdej porze dnia. W przypadku tego artykułu zalecamy skontaktowanie się ze sklepem w celu zweryfikowania dostępności przed wizytą.

 

Pistolet CZ P-09 Kadet Urban Grey kal.22LR

 

    Kompaktowy pistolet w wersji zasilanej amunicją .22 LR, zachowujący wszystkie zalety oryginału.

Konstrukcja oparta o polimerowy szkielet i głęboko osadzony w nim zamek została stworzona głównie z myślą o wytrzymałości i niezawodności. Szczególną uwagę zwrócono również na wygodę strzelca podczas operowania bronią.

Rozmiar i rozlokowanie manipulatorów pozwala na wyjątkowo łatwą obsługę. Skrzydełko bezpiecznika zostało zdublowane, a zwalniacz magazynka można przełożyć, aby obsłużyć osoby leworęczne. Intensywne żebrowanie zamka ułatwia zarówno przeładowanie, jak i kontrolę poprawności położenia naboju w komorze.

Wysoka ergonomia chwytu została wsparta poprawiają chwyt teksturą oraz możliwością dopasowania obwodu za pomocą nakładek. Obszerny kabłąk pozwala na łatwe operowanie nawet w grubszych rękawicach.

Specyficzne osadzenie zamka w szkielecie przełożyło się na niezwykle niski podrzut. W połączeniu z intuicyjnymi przyrządami celowniczymi sprawia to, że ponowne namierzenie celu po strzale jest wyjątkowo krótkie.

Sprawdzony mechanizm spustowy Omega cieszy się uznaniem w środowisku strzeleckim dzięki płynnej pracy oraz krótkiemu skokowi i resetowi.

Istnieje możliwość zmiany funkcjonowania bezpiecznika skrzydełkowego w decocker.

dane bazowe:

Długość broni: 185 mm
Wysokość: 130 mm
Szerokość: 37,5 mm
Długość linii celowania: 149 mm
Długość lufy: 95 mm
Pojemność magazynka: 10
Waga pistoletu z magazynkiem: 780g
Opór spustu (SA): 14,7 - 24,5 N