pistolet CZ-75 TS 2 kal.9x19

broń sprzedawana w siedzibie firmy wyłącznie na podstawie odpowiedniego dokumentu uprawniającego do zakupu

  • 8 550,00 zł
  • szt.

Stan zapasów jest aktualizowany po uzupełnieniu. Produkty mogą zostać wyprzedane lub uzupełnione o każdej porze dnia. W przypadku tego artykułu zalecamy skontaktowanie się ze sklepem w celu zweryfikowania ceny oraz dostępności przed wizytą.

CZ TS2

 

Pistolet CZ TS 2 to następca  bardzo popularnego modelu Tactical Sport. Posiada mechanizm spustowy jednostronnego działania (SA) z krótkim skokiem i szybkim resetem oraz zupełnie nowy szkielet i zamek.

Czeska fabryka regularnie poprawia technologię produkcji. Stale modernizowany park maszynowy pozwala na zwiększenie precyzji wykonania i spasowania, co zwiększa dokładność strzelania i wydłuża żywotność broni.

Odczuwalna jest poprawiona ergonomia. Nowy rozkład masy redukuje podrzut, dzięki czemu powrót na cel jest szybszy i bardziej naturalny. Model przeznaczony jest dla początkujących i średnio-zaawansowanych strzelców IPSC (Standard Division) oraz strzelców strzelających hobbystycznie do tarczy. Posiada celownik światłowodowy 1 mm z czerwonym światłowodem do szybkiego i intuicyjnego celowania.


Dane:

Poj. magazynka: 20
Mechanizm spustowy: SA
Szkielet: stalowy
Okładziny: Aluminium
Przyrządy celownicze: światłowodowa muszka i stała szczerbinka
Dł. lufy: 134 mm
Dł. całkowita: 225 mm
Wysokość: 147 mm
Szerokość: 42 mm
Bezpiecznik: ręczny
Waga : 1,35 kg
Lufa kuta na zimno