CZ557 SYNTHETIC S

kal .308win

Broń sprzedawana w siedzibie firmy wyłącznie na podstawie odpowiedniego dokumentu uprawniającego do zakupu.

  • 2 750,00 zł
  • szt.

Stan zapasów jest aktualizowany po uzupełnieniu. Produkty mogą zostać wyprzedane lub uzupełnione o każdej porze dnia. W przypadku tego artykułu zalecamy skontaktowanie się ze sklepem w celu zweryfikowania dostępności przed wizytą.

 

CZ557 SYNTHETIC S w kal.308Win

 

    CZ 557 SYNTHETIC S - sztucer o dużej odporności na zmienne warunki atmosferyczne.

Wyposażony w krótką lufę o długości 52 cm o standardowym przekroju. Ułatwia to sprawne manewrowanie bronią w łowisku. Zmniejszona waga broni ułatwia  manewrowanie w dynamicznie zmieniających się sytuacjach. Odporna, syntetyczna osada  została zaprojektowana w sposób ułatwiający korzystanie z broni. Tylna część osady została  delikatnie podwyższona. Zwiększona szerokość przedniej części osady oraz nietuzinkowy wzór powierzchni na uchwycie pistoletowym sprawiają że sztucer pewnie leży w dłoniach. Język spustowy posiada regulowany system siły nacisku. Magazynek stały pomieści  5 sztuk amunicji. Posiada prosty, dwupozycyjny system zabezpieczeń. Przy pozycji zabezpieczonej możliwe jest otworzenie zamka komory. Posiada gwint zewnętrzny na końcu lufy.

CZ 557 to popularny i sprawdzony system firmy Česká Zbrojovka. Niezawodna konstrukcja posiada klasyczne czterostopniowe ryglowanie zamka. Precyzyjne czeskie lufy zostały docenione przez wielu specjalistów na całym świecie. Przyspiesznik napinany przez przesunięcie języka spustowego do przodu.