Glock 43X Rail Black

kal. 9x19

Broń sprzedawana w siedzibie firmy wyłącznie na podstawie odpowiedniego dokumentu uprawniającego do zakupu.

  • szt.
  • 0,00 zł
  • Niedostępny

 

Glock 43X Rail Black

Kal.9x19

 

    Glock 43X Rail Black to kompaktowa broń o smukłym szkielecie zasilana z jednorządowego magazynka, dzięki czemu doskonale sprawdzi się jako broń do skrytego lub codziennego noszenia.

Niskoprofilowy pistolet o wąskim polimerowym szkielecie w tym modelu został wyposażony w autorską szynę marki Glock - Mounting Rail Slim.

System będący zwężoną wersją montażu z pełnowymiarowych jednostek Glock nie jest obecnie kompatybilny z żadnym zobowiązujących standardów.

Pomimo zmniejszenia rozmiarów pistolet cechuje się wysoką ergonomią, idealnym wyważeniem oraz bardzo wygodnym chwytem, który pasuje niemal do każdej dłoni.

Zamek ma odporne na zarysowania i wytarcie wykończenie PVD /Physical Vapour Deposition/. Frezy ułatwiające przeładowanie naniesiono na przedniej oraz tylnej części zamka, umożliwiając strzelcowi wybór metody odpowiadającej jego preferencjom.

Jednostka ma mechaniczne przyrządy celownicze z białymi oznaczeniami (muszka z kropką, szczerbina z ramką). Opór mechanizmu spustowego SA (Safe Action) wynosi 2,5 kg (24 N).

Glock 43X Rail Black 9 mm to bardzo poręczny i wygodny do przenoszenia pistolet, ważący po załadowaniu jedynie 654 g.