RETAY GPS

kal. 12/76

Broń sprzedawana w siedzibie firmy wyłącznie na podstawie odpowiedniego dokumentu uprawniającego do zakupu.

  • 0,00 zł
  • szt
    Niedostępny

Stan zapasów jest aktualizowany po uzupełnieniu. Produkty mogą zostać wyprzedane lub uzupełnione o każdej porze dnia. W przypadku tego artykułu zalecamy skontaktowanie się ze sklepem w celu zweryfikowania ceny oraz dostępności przed wizytą.

Szczegóły taktyczne Retay Arms GPS

Platforma wykorzystuje firmowy system pompek geometrycznych. Strzelba importowana z Turcji jest wyposażona w nową pływającą technologię czółenka. Zapewnia ultra-krótki dystans przeładowania. Strzelba  nadaje się zarówno do pracy służbowej, jak i sportowej/defensywnej.

GPS Tactical posiada 18,5-calową lufę. Gwinty lufy akceptują również wymienny zestaw czoków MaraParo firmy Retay. Jest wyposażony w trzy czoki: cylindryczny, modyfikowany i pełny.

Przy zaledwie 6 funtach GPS Tactical pozostaje lekki. Strzelba z aluminiową ramą zawiera system podwójnych spustów ze stopu. Strzelba jest w matowym czarnym wykończeniu.

 

Retay GPS zawiera kilka sprawdzonych funkcji wymaganych w strzelbie obronnej.

 

Stopka kolby wykonana jest ze specjalnego materiału piankowego, który pochłania ciśnienie i w istotny sposób redukuje odrzut.

 

Precyzyjnie wywiercona lufa GForce została zaprojektowana tak, aby wygodnie strzelać i znakomicie wzorować się zarówno przy lekkich, jak i ciężkich nabojach.
Lepsza jakość wzoru, spójny rozkład i wydajność są osiągane dzięki połączeniu wydłużonego stożka wymuszającego i zoptymalizowanej średnicy otworu.