Ruger Buck Mark IV Target

kal. .22LR

broń sprzedawana w siedzibie firmy wyłącznie na podstawie odpowiedniego dokumentu uprawniającego do zakupu

  • 0,00 zł
  • szt.
    Niedostępny

Stan zapasów jest aktualizowany po uzupełnieniu. Produkty mogą zostać wyprzedane lub uzupełnione o każdej porze dnia. W przypadku tego artykułu zalecamy skontaktowanie się ze sklepem w celu zweryfikowania dostępności przed wizytą.

 

  Ruger Mark IV Target to uznany na cały Świecie pistolet tarczowy, bocznego zapłonu, największego producenta broni w USA.

Lufa kuta na zimno o długości 5,5" zapewnia celność. Pistolet Ruger Mark IV jest niebywale prosty w rozkładaniu. Wystarczy jeden przycisk - żadnych narzędzi.
  Pistolet jest wykonany ze stali i aluminium i jest stosunkowo ciężki co pomaga utrzymać stabilność. Kąt chwytu jest zoptymalizowany do strzelania z jednej ręki. Płaski język spustowy oraz płynny i czytelny opór mechanizmu, również pozytywnie wpływa na precyzję oddawanych strzałów. 

  Szkielet pistoletu wykonano ze stali metodą CNC. Lufę o długości 5,5" wykonano ze stali kutej na zimno, co gwarantuje dokładność oraz żywotność.

 Ruger Mark IV Target ma modułową, bardzo łatwą do rozłożenia konstrukcję. Demontaż lufy wymaga zabezpieczenia pistoletu oraz wciśnięcia przycisku z tyłu szkieletu. Taka funkcjonalność znacząco ułatwia czyszczenie i konserwację broni.

 Pistolet wyposażony jest w mechanizm spustowy pojedynczego działania SA i mechanizm uderzeniowy kurkowy z kurkiem wewnętrznym. Cylindryczna konstrukcja zamka gwarantuje stabilną pracę względem osi lufy, co wpływa na celność oraz minimalizuje odrzut.

 Przeładowanie zamka jest bardzo wygodne. W pistolecie zastosowano obustronny bezpiecznik skrzydełkowy oraz powiększony zwalniacz magazynka. Kąt chwytu został zoptymalizowany, dzięki czemu z pistoletu możemy komfortowo strzelać z jednej lub obu rąk.

Teksturowane okładziny wymienne zapewniają doskonałą przyczepność oraz stabilność chwytu.

 Oprócz wysokiej ergonomii, doskonałej celności oraz świetnie wyczuwalnego mechanizmu spustowego Mark IV pozwala także na przeprowadzenie treningu „na sucho” bez ryzyka uszkodzenia iglicy.

W pistolecie zastosowano dodatkowe zabezpieczenie, które po odłączeniu magazynka wyklucza możliwość oddania strzału.

 Pistolet zaopatrzony jest w  mechaniczne przyrządy celownicze w postaci regulowanej szczerbiny oraz stałej muszki, które najlepiej sprawdzają się w precyzyjnym strzelaniu tarczowym. Broń ma fabrycznie wykonano otwory umożliwiające montaż szyny akcesoryjnej Picatinny/ Weaver.