Sztucer CZ550 Lux

kal. 243win

broń używana

Broń sprzedawana w siedzibie firmy wyłącznie na podstawie odpowiedniego dokumentu uprawniającego do zakupu.

  • szt.
  • 3 900,00 zł

>001<

Sztucer CZ550 Lux

Kal. 243win

magazynek mobilny, przyspiesznik

luneta Zeiss Diatal Z 8x56 MC

montaż obrotowy Recknagel

zestaw w stanie idealnym (oddane ok. 10 strzałów)

 

    Karabin dedykowany do polowania na dziki, sarny, jelenie łanie i cielaki, daniele wszystkie, muflony , drapieżniki. Wysoką dokładność pocisku uzyskano dzięki specjalnej koronie lufy, która została wykonana przez stworzenie wklęsłej powierzchni na wylocie i poprzez zmianę konstrukcyjną mocowania lufy w osadzie. Kolba wykonana jest z najwyższej jakości drewna orzechowego.

Karabiny serii CZ 550 reprezentują linię eleganckich, estetycznych i ergonomicznie zaprojektowanych sztucerów. W celu zwiększenia ich dokładności i uzyskania długiej żywotności, karabiny te są wyposażone w kute lufy. Zróżnicowany asortyment modeli CZ 550 z ich cechami charakterystycznymi i eleganckimi rozwiązaniami projektowymi spełniają współczesne wymagania, jakie stawia się broni myśliwskiej.

Karabiny wyposażone są w mechanizm zwalniający iglicę z jednooporowym spustem. Spust można wyregulować pod kątem ciężaru i drogi którą pokonuje. Ustawiony spust może być łatwo demontowany bez pogarszania jego właściwości funkcjonalnych lub regulacji mechanizmu spustowego. Karabin wyposażony jest w bezpiecznik dwu/ lub /trójpozycyjny, który jest standardowo obsługiwany przez popchnięcie go do przodu.zalety:

Łatwy montaż lunety
Kuta lufa 
Wysoki stopień dokładności, niezawodności i długa żywotność

DANE TECHNICZNE:

Waga: 3,3 kg
Kolba: orzech turecki
Magazynek: 3-nabojowy mobilny 
Mechanizm spustowy: pojedynczy, regulowany, przyspiesznik
Lufa: kuta