.22LR HV SP 2.6g

1op/50sztuk

amunicja dostępna wyłącznie stacjonarnie

  • 0,00 zł
  • op
    Niedostępny

Stan zapasów jest aktualizowany po uzupełnieniu. Produkty mogą zostać wyprzedane lub uzupełnione o każdej porze dnia. W przypadku tego artykułu zalecamy skontaktowanie się ze sklepem w celu zweryfikowania dostępności przed wizytą.

 

  Meksykańska firma Aguila zajmuje się produkcją amunicji od 1961 roku. Główna siedziba, wraz z fabryką mieści się w mieście Cuernavaca. Producent w ofercie posiada wiele popularnych kalibrów tj. amunicję bocznego zapłonu .22lr, amunicję centralnego zapłonu do pistoletów i sztucerów oraz amunicję śrutową.
 

Amunicja z serii .22lr produkowana jest w technologii Aguila Prime. Do produkcji wykorzystuje się prochy, które zapewniają optymalne ciśnienie gazów prochowych oraz pozostawiają małą ilość cząstek stałych. Dzięki temu amunicja ta daje dobrą powtarzalność przestrzelin, po strzelaniu mamy mniej pracy przy czyszczeniu broni. Sam proces produkcji podlega stałej kontroli na każdym etapie co zapewnia powtarzalność każdej kolejnej serii amunicji, która opuszcza fabrykę.