celownik noktowizyjny Yukon Photon RT 6x50

  • Kod: 266
  • Producent: YUKON
  • Dostępność: Jest Jest
  • szt.
  • 2 790,00 zł

 Yukon Photon RT to noktowizor cyfrowy firmy Yukon. Photon RT to kolejny etap ewolucji cyfrowej noktowizji, która zdobywa coraz szersze uznanie nie tylko wśród miłośników amatorskich obserwacji życia nocnego, ale także wśród profesjonalistów, myśliwych, służb mundurowych.
 
Model o oznaczeniu 6x50 posiada powiększenie 6-12x oraz iluminator IR diodowy 940 nm. Większa średnica i ogniskowa obiektywu względem modelu 4,5x42 zapewniają większy zasięg z iluminatorem i bez.
 
Bezprzewodowe sterowanie i przesył obrazu i dźwięku
Nowością względem noktowizorów Photon XT jest wbudowana sieć Wi-Fi. Noktowizor potrafi komunikować się z zewnętrznymi urządzeniami mobilnymi na których za pomocą dedykowanej aplikacji StreamVision można oglądać obraz, sterować funkcjami noktowizora, a nawet przeprowadzić transmisję na żywo z wykorzystaniem serwisu YouTube.
 
Wbudowany rejestrator video / zdjęć z pamięcią 8 GB
Yukon Photon RT posiada wbudowany rejestrator video i zdjęć o pojemności 8 GB. To samo gniazdo microUSB służy nie tylko do zasilania opcjonalnego, ale także do przesyłania nagrań z noktowizora na komputer.
 
Wygodne zasilanie opcjonalne 5VDC
Nowością w serii Photon jest gniazdo zewnętrznego zasilania microUSB o napięciu 5V, co oznacza że można zasilić go z popularnych powerbanków, czy sieciowej / samochodowej ładowarki do telefonu.
 
Mocny, wbudowany iluminator podczerwieni
Wbudowany iluminator podczerwieni zapewnia wydajne oświetlenie celu także w całkowitej ciemności. Modele o oznaczeniu "S" Posiadają iluminator diodowy o długości fali IR 850 nm, wersje bez "S" posiadają całkowicie niewidzialny iluminator 940 nm. Warto jednak zauważyć, że głębsza podczerwień - 940 nm - ma też mniejszy zasięg przy tej samej mocy emisji.
 
Całkowita odporność na silne światło
Sercem noktowizora jest bardzo czuły cyfrowy przetwornik CMOS. W przeciwieństwie do noktowizorów tradycyjnych przetwornik ten jest niewrażliwy na silne światło i nieomal niezniszczalny. Noktowizor może być bez obaw otwierany przy świetle dziennym i użytkowany w miejscach gdzie istnieje możliwość silnego oświetlenia (latarnie, reflektory, światła latarek). Obraz wyświetlany jest na wysokiej jakości wyświetlaczu widocznym za pośrednictwem okularu.
 
Na korpusie urządzenia Photon RT znajduje się mocowanie typu Weaver oraz gniazda 1/4 cala, pozwalające zamocować różnego rodzaju akcesoria. Noktowizor zasilany jest czterema bateriami typu paluszek (AA/R6).
 
Yukon Photon RT to lekkie, poręczne i nowatorskie urządzenie - i co niezmiernie ważne - odporne na działanie światła dziennego! Jest jednym z najmniejszych i najwygodniejszych urządzeń noktowizyjnych na rynku w swojej klasie!

• posiada wbudowaną sieć Wi-Fi, która pozwala urządzeniom z aplikacją Stream Vision oglądać obraz, sterować funkcjami noktowizora, a nawet przeprowadzić transmisję na żywo z wykorzystaniem serwisu YouTube
• wyposażony w gniazdo zewnętrznego zasilania micro-USB o napięciu 5V
• posiada wbudowany rejestrator video i zdjęć o pojemności 8 GB
• wbudowany iluminator podczerwieni zapewnia wydajne oświetlenie celu także w całkowitej ciemności
• mocowanie typu Weaver oraz gniazda 1/4 cala, pozwalające zamocować różnego rodzaju akcesoria
• w zestawie dołączony futerał na noktowizor