CZ 457 TRAINING RIFLE

kal. .22LR

Broń sprzedawana w siedzibie firmy wyłącznie na podstawie odpowiedniego dokumentu uprawniającego do zakupu.

  • 2 640,00 zł
  • szt.

Stan zapasów jest aktualizowany po uzupełnieniu. Produkty mogą zostać wyprzedane lub uzupełnione o każdej porze dnia. W przypadku tego artykułu zalecamy skontaktowanie się ze sklepem w celu zweryfikowania ceny oraz dostępności przed wizytą.

 

CZ 457 TRAINING RIFLE

 

    CZ 457 wyróżnia się wysoce wyrafinowaną konstrukcją modułową. W porównaniu z istniejącymi modelami i konkurencyjnymi produktami, przynosi znaczną poprawę wszystkich kluczowych parametrów, niezależnie od tego, czy mówimy o bezpieczeństwie użytkownika, precyzji czy żywotności.

Ogólnie rzecz biorąc, karabiny CZ bocznego zapłonu są bardzo dokładne, jednak prawda jest taka, że dziedzictwo projektu CZ 452 ZKM ograniczyło możliwości modyfikacji parametrów mechanizmu wyzwalającego. CZ udało się już rozwiązać ten problem w kilku wariantach rodziny CZ 455. W rezultacie firma wprowadziła nowy mechanizm spustowy dla rodziny CZ 457. Umożliwia użytkownikowi regulację siły nacisku spustu w bardzo korzystnym zakresie od 8 do 15 N, skok spustu można regulować w zakresie 0,5-7 mm. Zasadniczo strzelec ma możliwość używania broni na zwykły trening, a także rywalizację w swojej kategorii.

W CZ 457 MTR w modelu docelowym - wykorzystano tak zwaną komorę „Match” o wymiarach na limicie dopuszczalnych parametrów. W połączeniu z innymi ulepszeniami, karabin ten gwarantuje skupienie 15 mm w odległości 50 m!

W ciągu ostatnich kilku lat CZ znacznie rozwinęła swoje technologie, takie jak procedury obróbki powierzchniowej części metalowych. Nowe produkty firmy, w tym nowa seria CZ 457, są zatem poddawane jednej z najbardziej trwałych obróbek antykorozyjnych na rynku. Koncentrując się na tym ulepszeniu CZ skorzystała również z możliwości wprowadzenia zmodernizowanych mniejszych części , takich jak osłona spustu, rama magazynka, tylna część śruby, nowy interfejs szyny Weaver itp.

Zachowane zostały ważne zalety poprzedniej generacji karabinów CZ: modułowy system umożliwiający łatwą wymianę luf i zmianę kalibrów oraz kompatybilność luf i magazynków z serią CZ 455

Karabiny CZ 457 będą stopniowo zastępować serię CZ 455 w portfolio firmy. Oprócz wymienianych modeli zalety nowego projektu zostaną zastosowane również w całkowicie nowych modelach o unikalnych parametrach, których CZ nie oferowała wcześniej.

 

dane:

WYMIARY:

Długość: 1000 mm (bez kompensatora)
Szerokość: 58 mm (w najszerszym miejscu łoża pod lufą)
Waga: 3,5 kg

LUFA:

kuta na zimno, grubościenna zakończona kompensatorem, długość: 525 mm,

ŁOŻE:

drewno bukowe, pokryte czarną powłoką soft-touch

KOMORA NABOJOWA:

typ match

SPUST:

z regulacją siły (w zakresie od 8 do 15 N) i długości jego drogi 0,5-7 mm

MAGAZYNEK:

mobilny, 10/nabojowy