karabinek półautomatyczny CZ512 Tactical kal .22LR

broń sprzedawana w siedzibie firmy wyłącznie na podstawie dokumentu uprawniającego do zakupu

 

  • 3 790,00 zł
  • szt.

Stan zapasów jest aktualizowany po uzupełnieniu. Produkty mogą zostać wyprzedane lub uzupełnione o każdej porze dnia. W przypadku tego artykułu zalecamy skontaktowanie się ze sklepem przed wizytą w celu zweryfikowania ceny oraz dostępności.

CZ 512 TACTICAL

  Jest to zmodernizowana wersja półautomatycznego karabinka sportowego CZ 512.  Zastosowanie taktycznej osady pozwoliło poprawić ergonomikę niezbędną przy treningu dynamicznym na strzelnicy.

  Przedłużona szyna picatinny pozwala na montaż dowolnych celowników i akcesoriów. Kompaktowa lufa oferuje swobodę i komfort strzału w dynamicznie zmieniających się sytuacjach. Na końcu lufy znajduje się gwint umożliwiający zamontowanie urządzenia wylotowego. Język spustowy posiada regulację siły nacisku. Magazynek w wersji pudełkowej, mieszczący 25 sztuk amunicji.

  Ten karabin półautomatyczny jest dostosowany do krótkiej akcji zamka oraz małych kalibrów sztucerowych bocznego zapłonu. Precyzyjne czeskie lufy są docenione docenione przez wielu specjalistów na całym świecie. 

  Amunicja bocznego zapłonu jest wielokrotnie tańsza od amunicji do sztucerów centralnego zapłonu, co przekłada się na bardzo niskie koszty treningu.

  CZ 512 Tactical  to ciekawa propozycja taktycznego sztucera do dynamicznego treningu na strzelnicy.

 

specyfikacja

Masa: 2.8 kg
Długość: 839 mm, 920 mm
Gwint: 1/2x28
Długość lufy: 419 mm
Kolba: polimerowa składana
Mechanizm spustu: regulowany
Bezpiecznik: dwupozycyjny