CZ 527 Night Sky Edition .223Rem

kal .223Rem

Broń sprzedawana w siedzibie firmy wyłącznie na podstawie odpowiedniego dokumentu uprawniającego do zakupu.

  • 0,00 zł
  • szt.
    Niedostępny

Stan zapasów jest aktualizowany po uzupełnieniu. Produkty mogą zostać wyprzedane lub uzupełnione o każdej porze dnia. W przypadku tego artykułu zalecamy skontaktowanie się ze sklepem w celu zweryfikowania dostępności przed wizytą.

 

  Sztucer został stworzony z myślą o użytkownikach ceniących sobie odporność broni na zewnętrzne warunki atmosferyczne. Syntetyczna osada z przyjemnym, miękkim wykończeniem. Wykorzystanie krótkiej akcji zamka oraz lufy 55,5 cm sprawiło, że broń to kompaktowa i lekka konstrukcja /2,6kg/, która sprawdzi się znakomicie podczas polowania na sarny, drapieżniki oraz małe dziki. Dostarczy również dużo satysfakcji podczas strzelania na strzelnicy. Lufa pozbawiona otwartych przyrządów celowniczych zakończona jest gwintem M14x1 z wkręconym kompensatorem odrzutu. Język spustowy zaopatrzony w regulację siły nacisku. Magazynek w wersji pudełkowej mieszczący 3 sztuki amunicji. System ryglowania wyposażony w prosty, dwupozycyjny system zabezpieczeń. Przy pozycji zabezpieczonej nie jest możliwe otwarcie zamka komory.

  Lekka, niezawodna konstrukcja oparta jest o klasyczne czterostopniowe ryglowanie zamka. Precyzyjne czeskie lufy zostały docenione przez wielu użytkowników. Przyspiesznik napinany jest przez przesunięcie języka spustowego do przodu.