Glock 48 Black

kal. 9x19

broń sprzedawana w siedzibie firmy wyłącznie na podstawie odpowiedniego dokumentu uprawniającego do zakupu.

 

  • Kod: 200
  • Producent: GLOCK
  • Dostępność: Jest Jest
  • 3 220,00 zł 3 090,00 zł
  • szt.

Stan zapasów jest aktualizowany po uzupełnieniu. Produkty mogą zostać wyprzedane lub uzupełnione o każdej porze dnia. W przypadku tego artykułu zalecamy skontaktowanie się ze sklepem w celu zweryfikowania dostępności przed wizytą.

 

kal.9x19

Glock 48 Black

 

    Glock 48 Black to kompaktowy pistolet samopowtarzalny, o smukłym szkielecie, zasilany z jednorządowego magazynka, dzięki czemu doskonale sprawdzi się jako broń do skrytego lub codziennego noszenia. Wersja z szyną akcesoryjną.

Glock 48 to wariant pistoletu Glock 43X, w którym zastosowano precyzyjną lufę GMB (Glock Marksman Barrel) o długości 106 mm, zamek zbliżony rozmiarem do Glock 19 oraz wąską szynę Glock do montażu akcesoriów taktycznych.

Pomimo zmniejszenia rozmiarów pistolet cechuje się wysoką ergonomią, idealnym wyważeniem oraz bardzo wygodnym chwytem, który pasuje niemal do każdej dłoni. Zamek ma odporne na zarysowania i wytarcie wykończenie PVD /Physical Vapour Deposition/.

Szkielet ma zintegrowane podcięcie (beavertail) oraz przekładaną na dwie strony dźwignię zatrzasku magazynka.

Frezy ułatwiające przeładowanie naniesiono w przedniej oraz tylnej części zamka, umożliwiając strzelcowi wybór metody odpowiadającej jego preferencjom.

W magazynku zastosowano pomarańczowy donośnik o zwiększonej widoczności, co przyspiesza sprawdzenie broni.

Glock 48 ma mechaniczne przyrządy celownicze z białym oznaczeniami (muszka z kropką, szczerbina z ramką). Spust ma niewielką drogę wstępną oraz krótki i wyczuwalny reset pozwalający na dynamiczne strzelanie. Opór mechanizmu spustowego SA (Safe Action) wynosi 2,5 kg (24 N).

Glock 48 to bardzo poręczny i wygodny do przenoszenia pistolet, ważący z załadowanym magazynkiem tylko 712 g