Haenel Jaeger 10

Broń sprzedawana w siedzibie firmy wyłącznie na podstawie odpowiedniego dokumentu uprawniającego do zakupu.

  • 5 600,00 zł 5 150,00 zł
  • szt.

Stan zapasów jest aktualizowany po uzupełnieniu. Produkty mogą zostać wyprzedane lub uzupełnione o każdej porze dnia. W przypadku tego artykułu zalecamy skontaktowanie się ze sklepem w celu zweryfikowania dostępności przed wizytą.

 

Haenel Jaeger 10

 

    Sztucer zaopatrzono w gumową stopkę amortyzującą odrzut, sześcioryglowy zamek, którego praca jest porównywalna z sztucerami najlepszych firm oraz kutą na zimno lufę.

Dostępne dwie wersje, syntetyczne również z kamuflażem, trzy wersje varmint zapewniające dużą dokładność, dwie wersje drewniane i krótki Jaeger 10 tracker do polowania w górach i trudnym terenie.

Jaeger 10 produkowany jest z wykorzystaniem najnowocześniejszej dostępnej technologii. Wysokiej klasy zamek pracuje niezwykle płynnie w połączeniu z najlepszym możliwym wykończeniem powierzchni komory zamkowej dającym komfortowy poślizg zamka. Do komory została spasowana kuta na zimno lufa. Kąt otwarcia zamka wynosi tylko 60 stopni pozwalając na szybkie przeładowanie. Dodatkowo sztucer posiada precyzyjny mechanizm spustowy z przyspiesznikiem i wyjmowany magazynek mieszczący trzy sztuki amunicji.

Broń posiada światłowodowe przyrządy celownicze do strzelania na polowaniach zbiorowych i fabrycznie nawiercone otwory na górze komory zamkowej umożliwiające montaż optyki. Dostępny również w wersji bez przyrządów optycznych z gwintem.

Gwint pod kompensator: w modelach od 2019r w standardzie, M15x1

Sztucer ten posiada wszystko to, co powinna posiadać lekka i składna broń myśliwska.