sztucer Haenel Jaeger 10 Timber kal. 7x64

broń sprzedawana w siedzibie firmy wyłącznie na podstawie odpowiedniego dokumentu uprawniającego do zakupu

  • 7 550,00 zł
  • szt.

Stan zapasów jest aktualizowany po uzupełnieniu. Produkty mogą zostać wyprzedane lub uzupełnione o każdej porze dnia. W przypadku tego artykułu zalecamy skontaktowanie się ze sklepem przed wizytą w celu zweryfikowania dostępności.

 

Haenel Jaeger 10 Timber

sztucer w klasie premium

 

  Haenel rozszerzył swoją najlepiej sprzedającą się gamę Jaeger 10 prezentuje czterotaktowy sztucer. Sztucer myśliwski z gumową stopką amortyzującą odrzut, sześcioryglowym zamkiem, którego praca jest porównywalna z sztucerami najlepszych firm oraz kuta na zimno lufa. To wszystko dostępne jest w siedmiu kolejnych wersjach jako rodzina produktów: dwie wersje z kamuflażem, trzy wersje Varmint zapewniające dużą dokładność, dwie wersje drewniane w klasie 4 i krótki Jaeger 10 tracker do polowania w górach i trudnym terenie. Ponadto broń ta występuje w wersji sportowej jako idealna propozycja do strzelań długodystansowych.

  Funkcjonalny i praktyczny: Jaeger 10 produkowany jest z wykorzystaniem najnowocześniejszej dostępnej technologii. Wysokiej klasy zamek pracuje niezwykle płynnie w połączeniu, z najlepszym możliwym wykończeniem powierzchni komory zamkowej dającym najlepszy poślizg zamka. Do komory została spasowana kuta na zimno precyzyjna lufa. Kąt otwarcia zamka wynosi tylko 60 stopni pozwalając na szybkie przeładowanie. Dodatkowo sztucer posiada precyzyjny mechanizm spustowy z przyspiesznikiem i wyjmowany magazynek mieszczący trzy sztuki amunicji. Broń posiada światłowodowe przyrządy celownicze do strzelania na polowaniach zbiorowych i fabrycznie nawiercone otwory na górze komory zamkowej umożliwiające montaż optyki. Jednym zdaniem: Sztucer ten posiada wszystko, co powinna posiadać lekka i składna oraz wszechstronna broń myśliwska. Dodatkowo wersja Timber  ma osadę wykonaną z drewna orzechowego, drewnianą kulkę zamka i błyszczącą oksydę.