karabin AR-15 Aero Precision Tactical 12.5" kal.5.56x45 / 223Rem

Broń sprzedawana w siedzibie firmy wyłącznie na podstawie odpowiedniego dokumentu uprawniającego do zakupu.

 • 8 690,00 zł 8 500,00 zł
 • szt.
  Niedostępny

Stan zapasów jest aktualizowany po uzupełnieniu. Produkty mogą zostać wyprzedane lub uzupełnione o każdej porze dnia. W przypadku tego artykułu zalecamy skontaktowanie się ze sklepem przed wizytą w celu zweryfikowania dostępności.

 

Karabin AR-15 Aero Precision M4E1 Tactical Pro

 

  Karabin posiada w 12,5” kutą na zimno lufę. Kucie na zimno zmienia strukturę stali, zwiększając jej wytrzymałość i wydłużając żywotność lufy karabinu. Wewnętrzne pokrycie lufy (Molinite), zwiększa jej żywotność oraz wytrzymałość nawet w stosunku do luf z powłoką chromowaną. Zastosowany gwint 1:7 przeznaczony jest do amunicji z ciężką kulą, która przy tej długości lufy zapewni optymalne parametry balistyczne oraz stabilizację lotu pocisku, a powszechnie stosowana amunicja 3,56g pozwoli na akceptowalną celność. Lufa zakończona jest gwintem 1/2x28” z fabrycznie zamontowanym tłumikiem płomienia typu A2. Lufa wyposażona jest w boczny otwór gazowy o długości MID (pośredni), który doprowadza mniejszą dawkę gazów w stosunku do standardowo stosowanych przy tych długościach systemach typu Carabine (karabinkowych). Pomaga to uzyskać mniejszy odrzut broni oraz lepszą współpracę z tłumikami. Aby dopełnić w sposób optymalny gospodarkę gazów - w karabinku zamontowany jest regulowany blok gazowy Aero Precision.

  Swobodne łoże Atlas R-one o długości 10" zostało zaprojektowane aby połączyć lekkość oraz wytrzymałość. Zastosowany system montażowy M-LOK, zapewnia karabinkowi kompatybilność z szeroką gamą akcesoriów bez zwiększania jego wagi. Karabinek pokryty jest  powłoką Cerakote w kolorze BLK

  Nowa seria komponentów PRO została stworzona w celu zwiększenia trwałości powierzchniowej części. Oto niektóre z kluczowych elementów, które przenoszą serie PRO na wyższy poziom:

 • Suwadło "toczone śrubowo" ze stali 9310, aby zapewnić odpowiednią obróbkę cieplną. Powierzchnia zyskała gładką strukturę ułatwiającą czyszczenie oraz zapewniającą trwałość i niezawodność.
 • Oznaczona została indeksem krzywka zamka, aby zapewnić spójną instalację po każdorazowym rozłożeniu BCG, przedłużając tym samym jej żywotność.
 • Powierzchnie krytyczne dla pracy zarówno suwadła jak i zamka zyskały dodatkowe precyzyjne szlifowanie z zachowaniem mikro tolerancji. Zabieg ten ma na celu zmniejszenie oporów przekładających się na optymalizacje wydajności procesu przeładowania.
 • Iglica została wykonana ze stali 8640 z dodatkowym czarnym pokryciem azotkiem

  Dodatkowe akcesoria dopełniają całą konstrukcję.

Obustronna dźwignia przeładowania Breach została zaprojektowana i wyprodukowana aby zapewnić funkcjonalność oraz komfort dla każdego użytkownika. Uchwyt dźwigni został powiększony oraz umieszczony pod kątem aby ręka nie mogła zsunąć się po jej odblokowaniu. Zastosowane zostały kolba oraz chwyt pistoletowy renomowanej firmy Magpul znanej z jakości wykonania oraz trwałości. Obustronny bezpiecznik zwiększa ergonomię broni. 

  Karabinek posiada w zestawie kolimator BROWE BRO z punktem celowniczym o wielkości 2,0 MOA. Obudowa z aluminium lotniczego zapewnia wysoką odporność urządzenia i niezawodną pracę przez cały okres użytkowania. Zaawansowana powłoka soczewki i połączenie elektronicznych diod LED zapewnia wyraźną czerwoną kropkę, gwarantującą idealną przepuszczalność światła i kontrast niezależnie od warunków oświetlenia. Regulacja jasności jest przeznaczona do użytku oburęcznego z 10 ustawieniami jasności, w tym 2 ustawieniami do noktowizji. BRO jest zasilany przez baterię 3V CR2032.

 

info tech:

 • 12,5" lufa kuta na zimno z gwintem 1:7
 • upper/lower wykonany z trwałego aluminium 7075-T6 pokryty Cerakote BLK
 • łoże Atlas R-one 10"
 • karabin pokryty Cerakote BLK
 • kolor czarny
 • mechanizm spustowy typu Mil-spec
 • system gazowy: regulowany pośredni (MID)
 • kolba: Mapul
 • chwyt pistoletowy: Magpul