karabin LFA Battle 11.5" bronze kal .5.56x45/223Rem

Broń sprzedawana w siedzibie firmy wyłącznie na podstawie odpowiedniego dokumentu uprawniającego do zakupu.

  • 4 490,00 zł 4 450,00 zł
  • szt.

Stan zapasów jest aktualizowany po uzupełnieniu. Produkty mogą zostać wyprzedane lub uzupełnione o każdej porze dnia. W przypadku tego artykułu zalecamy skontaktowanie się ze sklepem przed wizytą w celu zweryfikowania dostępności.

 

  Karabinek AR-15 Live Free Armory z lufą o długości 11,5 cala to idealny wybór do konkurencji dynamicznych oraz strzelań taktycznych CQB z uwagi na doskonałą manewrowość.

 Lekka konstrukcja wykorzystująca system Direct Impingment gwarantuje wysoką manewrowość oraz zrównoważony, komfortowy odrzut. Zastosowanie standardu mil-spec oraz łoża w systemie M-LOK pozwala natomiast na szerokie możliwości dostosowania do naszych preferencji.

Karabinek oferuje :

  • platformę AR-15 w standardzie wymiarowym mil-spec
  • lufę długości 11,5 cala wykończoną przy użyciu QPQ
  • system gazowy Direct Impingement
  • aluminiowe łoże z szynami Picatinny i otworami systemu M-LOK
  • możliwość sześciopozycyjnej regulacji długości kolby przy użyciu wygodnej dźwigni
  • pływające łoże gwarantujące większą precyzję broni niż w przypadku tradycyjnych rozwiązań
  • urządzenie wylotowe - tłumik płomienia typu Birdcage
  • pokrycie zabezpieczającą powłoką Cerakote

 Karabinek został wykonany w specyfikacji zgodnej z Mil-Spec, zatem bez problemu wymienimy w nim zarówno kolbę czy chwyt pistoletu, selektor, język spustowy czy inne modułowe elementy broni. W połączeniu z przystępną ceną sprawia to, że ten model jest świetnym wyborem dla osób planujących intensywne zmiany w częściach wewnętrznych broni. Doskonale sprawdzi się również dla osób rozpoczynających swoją przygodę ze strzelectwem dynamicznym.

 Karabinek opiera się na systemie gazowym Direct Impingment, w którym gazy prochowe odprowadzane są przez boczny otwór w lufie bezpośrednio na suwadło. Zastosowanie tego systemu sprawia, że broń charakteryzuje się niską masą.

 Komora zamkowa i spustowa standardowo dla karabinków AR-15 wykonana jest z frezowanego aluminium pokrytego trwałą powłoką powstałą w procesie anodowania.

 Karabinek został wyposażony w lufę o długości 11.5 cala, która stanowi świetny wybór podczas pracy w zamkniętych przestrzeniach. Powierzchnia lufy została poddana procesowi azotowania dla zabezpieczenia jej przed szkodliwymi czynnikami - przede wszystkim korozyjnym działaniem gazów powstających przy spalaniu prochu.

 Lufa zakończona jest gwintem z fabrycznie zainstalowanym tłumikiem płomienia typu Birdcage. Łoże otrzymało otwory w standardzie M-LOK umożliwiające instalację chwytu przedniego oraz latarki. Umieszczona na końcu łoża szyna picatinny natomiast pozwoli na montaż muszki lub modułu oświetleniowego.