Leica CRF 1600-R

dalmierz laserowy

 • 2 390,00 zł 0,00 zł
 • szt.
  Niedostępny


 Leica CRF Rangemaster są od wielu lat nieodzowną pomocą dla myśliwych. Te kompaktowe instrumenty łączą najwyższej jakości optykę z trwałą mechaniką i kompleksową elektroniką. Jak wszystkie dalmierze Leica Rangemaster, spełniają one wymagania odnośnie dostarczania zawsze i wszędzie precyzyjnych danych. W ten sposób wspierają myśliwych w uzyskaniu odpowiedzi na istotne pytania. Urządzenie ustala z najwyższą precyzją i w rekordowym czasie zaledwie 0,3 sekundy wszystkie ważne parametry i daje wymaganą pewność w oddaniu fachowego strzału. Dzięki swojej poręcznej formie, dalmierze Leica pasują do kieszeni każdej kamizelki.

Leica Rangemaster - Wierny i dokładny pomiar
Dalmierze Leica to urządzenia precyzyjne, o najwyższej jakości wykonania, a przy tym lekkie, o kompaktowym rozmiarze. Łączą w sobie wysokiej jakości optykę z zaawansowaną elektroniką. Takie połączenie pozwala za każdym razem dokładnie ustalić mierzoną odległość. Są szczególnie przydatne dla sportowców i miłośników przyrody. Dodatkowo są bardzo łatwe w transporcie, bez problemu zmieszczą się do kieszeni.

 • Prosta obsługa:
  Pomiar odległości przy wykorzystaniu tylko jednej ręki
  Przemyślana, ergonomiczna konstrukcja pozwala na łatwą obsługę urządzenia przy pomocy jednej ręki. Niewielki rozmiar pozwala schować dalmierz do kieszeni.
 • Ostrość:
  Genialny i szczegółowy obraz od krawędzi do krawędzi
  Nawet przy obserwacji na długich dystansach asferyczne soczewki i wykorzystanie szkła fluorytowego zapewnia większą szczegółowość obrazu.
 • Odpowiednia odległość:
  Precyzyjny pomiar ułatwia udane polowanie. Za jednym naciśnięciem przycisku dokonuje dokładnego pomiaru odległości oraz istotnych parametrów. Urządzenia Leica Rangemasters to sprzęt wiodący w dziedzinie optoelektroniki.