Mauser M03

kal. 30-06

broń używana

broń sprzedawana w siedzibie firmy wyłącznie na podstawie odpowiedniego dokumentu uprawniającego do zakupu

  • Kod: M008631
  • Producent: MAUSER
  • Dostępność: Jest Jest
  • szt.
  • 7 800,00 zł

sztucer Mauser M03 ST kal.30-06

luneta Shmidt&Bender Klassik 8x56

oryginalny montaż Mausera

zestaw w stanie idealnym!

 

    Doskonała broń znanego niemieckiego producenta. Klasyczny repetier firmy MAUSER wyróżnia się skromnością wizerunku, wspaniałą pracą mechanizmów, konstrukcją ,która w umożliwia szybkie rozłożenie broni. Broń perfekcyjnie przystosowana do montowania luf wymiennych.

  System ręcznego napinania i zabezpieczenia Mausera 
Tak jak oczekuje się tego od nowoczesnej broni myśliwskiej, iglica w M03 jest napinana ręcznie dopiero na krótko przed strzałem. Ciche napinanie i zwalnianie jest wygodne oraz możliwe po przyłożeniu broni. W stanie odprężonym zamek jest automatycznie zabezpieczony przed przypadkowym otwarciem. Odblokowanie zamka dla załadowania, rozładowania lub rozłożenia broni następuje przez proste przestawienie dźwigni napinacza.

  System spustowy Mausera z przyspiesznikiem 
Mauser M03 jest wyposażony seryjnie w czuły spust bezpośredni. Spust z regulowanym przyspiesznikiem, wyłączanym automatycznie przy zwalnianiu napinacza i przy otwieraniu zamka - istotny plus w kwestii bezpieczeństwa.

  Wkładany magazynek Mausera 
Magazynek M03 wkładany jest od spodu, może być także po włożeniu doładowany z góry. Pojemność w zależności od kalibru do 5 + 1 naboi. Zatrzask magazynka jest blokowany, przez co magazynek niezawodnie zabezpieczony jest przeciw wypadnięciu.

  Stalowy celownik Mausera 
Muszka i szczerbinka wykonane są całkowicie ze stali. Kulka muszki ze srebra zapewnia konieczny kontrast. Przyrządy celownicze w pełni regulowane w pionie i poziomie.