pistolet FAS SP602 kal. 22LR

broń używana

Broń sprzedawana w siedzibie firmy wyłącznie na podstawie odpowiedniego dokumentu uprawniającego do zakupu.

  • 0,00 zł
  • szt.
    Niedostępny

Stan zapasów jest aktualizowany po uzupełnieniu. Produkty mogą zostać wyprzedane lub uzupełnione o każdej porze dnia. W przypadku tego artykułu zalecamy skontaktowanie się ze sklepem w celu zweryfikowania dostępności przed wizytą.

 

przepraszam za wcześniejszy błąd w cenie broni

 

   Włoska firma FAS – Fabrica Armi Sportivi, wprowadziła na rynek kilka różnych typów pistoletów sportowych. W późniejszym okresie firma produkowała je jako Igi Domino. Pistolety Domino są typową sportową bronią małokalibrową i należą do tej samej grupy co Walthery GSP i pistolety Unique. Mają bardzo niską linię celowania, więc praktycznie cały odrzut odbierany jest poziomo, prawie bez zjawiska podrzutu.

  SP602 to precyzyjny pistolet strzelecki, zaprojektowany z myślą o wysokiej wydajności i obsłudze. Jego solidna konstrukcja i wybór wysokiej jakości materiałów zapewniają doskonałą jakość i trwałość.

  Jest to pistolet samopowtarzalny zaprojektowany do użytku w strzelectwie sportowym z nabojami kalibru .22 LR. Jest to precyzyjny pistolet, wykonany z wysokiej jakości materiałów, takich jak rama ze stopu aluminium i lufa ze stali nierdzewnej.

  Pistolet jest wyposażony w 6-nabojowy magazynek jednorzędowy i posiada suwakowy system napędowy, który umożliwia doskonałą synchronizację między nabojem a mechanizmem ryglującym zapewniając w ten sposób większą precyzję i zmniejszenie odrzutu.

  Ten pistolet jest idealny do strzelania sportowego, zwłaszcza do strzelania do tarczy, dzięki swojej precyzji i zwrotności. Ponadto FAS SP602 można łatwo zdemontować w celu czyszczenia i konserwacji.