pistolet Glock 43X kal.9x19

broń używana

Broń sprzedawana w siedzibie firmy wyłącznie na podstawie dokumentu uprawniającego do zakupu.

  • 0,00 zł
  • szt.
    Niedostępny

Stan zapasów jest aktualizowany po uzupełnieniu. Produkty mogą zostać wyprzedane lub uzupełnione o każdej porze dnia. W przypadku tego artykułu zalecamy skontaktowanie się ze sklepem przed wizytą w celu zweryfikowania dostępności.

 

Glock 43X Rail Black w stanie idealnym

 

    Glock 43X Rail Black to kompaktowa broń o smukłym szkielecie zasilana z jednorządowego magazynka, dzięki czemu doskonale sprawdzi się jako broń do skrytego lub codziennego noszenia.

Niskoprofilowy pistolet o wąskim polimerowym szkielecie w tym modelu został wyposażony w autorską szynę marki Glock - Mounting Rail Slim.

System będący zwężoną wersją montażu z pełnowymiarowych jednostek Glock nie jest obecnie kompatybilny z żadnym zobowiązujących standardów.

Pomimo zmniejszenia rozmiarów pistolet cechuje się wysoką ergonomią, idealnym wyważeniem oraz bardzo wygodnym chwytem, który pasuje niemal do każdej dłoni.

Zamek ma odporne na zarysowania i wytarcie wykończenie PVD /Physical Vapour Deposition/. Frezy ułatwiające przeładowanie naniesiono na przedniej oraz tylnej części zamka, umożliwiając strzelcowi wybór metody odpowiadającej jego preferencjom.

Jednostka ma mechaniczne przyrządy celownicze z białymi oznaczeniami (muszka z kropką, szczerbina z ramką). Opór mechanizmu spustowego SA (Safe Action) wynosi 2,5 kg (24 N).

Glock 43X Rail Black 9mm to bardzo poręczny i wygodny do przenoszenia pistolet, ważący po załadowaniu jedynie 654g.