CZ P-09 Kadet Black

kal. .22LR

rezerwacja

Broń sprzedawana w siedzibie firmy wyłącznie na podstawie odpowiedniego dokumentu uprawniającego do zakupu.

  • 2 090,00 zł
  • szt.

Stan zapasów jest aktualizowany po uzupełnieniu. Produkty mogą zostać wyprzedane lub uzupełnione o każdej porze dnia. W przypadku tego artykułu zalecamy skontaktowanie się ze sklepem w celu zweryfikowania dostępności przed wizytą.

 

P-09 KADET Black kal.22 LR

 

    CZ P-09 Kadet to pistolet bocznego zapłonu do sportu, szkoleń i rekreacji oparty na popularnym modelu P-09. Ze względu na dużo niższy koszt amunicji .22 LR, pistolet doskonale sprawdzi się jako broń treningowa, szkoleniowa  oraz do strzelania rekreacyjnego.

Pistolet cechuje się nowoczesną budową, opartą na polimerowym szkielecie i stalowym zamku. Do jego produkcji użyto wysokiej jakości materiałów. Nowe wykończenie powierzchni zamka, lufy oraz drobnych części zwiększyło odporność broni na korozję i uszkodzenia mechaniczne.

Wejście w cel, zgranie przyrządów i ściągnięcie spustu są bardzo intuicyjne. Z uwagi na mały kaliber odrzut jest minimalny, dzięki czemu pistolet samoistnie wraca na cel nawet podczas dynamicznego strzelania. By poprawić ergonomię i komfort, wprowadzono nowy kształt języka spustowego i kurka.

Pistolet posiada sprawdzony mechanizm spustowy Omega, który oprócz doskonałej pracy pozwala również na wybór rodzaju zabezpieczenia tj. bezpiecznika nastawnego lub decockera. Dźwignia bezpiecznika i zatrzask magazynka można montować po dwóch stronach pistoletu, co zapewnia  obsługę prawo/leworęcznych użytkowników.

Pistolet posiada rękojeść z wymiennymi nakładkami, w komplecie trzy wielkości S, M, L. Broń wyposażona jest w standardową szynę picatinny.

 

dane bazowe:

Waga

0,64 kg

Szkielet

Polimer

Spust

SA / DA

Przyrządy celownicze

Regulowane

Magazynek

10 nabojowy

Długość

206 mm

Wysokość

147 mm

Szerokość

37,5 mm

Długość lufy

120 mm