Remington RP9

kal. 9x19

Broń sprzedawana w siedzibie firmy wyłącznie na podstawie odpowiedniego dokumentu uprawniającego do zakupu.

  • 3 150,00 zł
  • szt.

Stan zapasów jest aktualizowany po uzupełnieniu. Produkty mogą zostać wyprzedane lub uzupełnione o każdej porze dnia. W przypadku tego artykułu zalecamy skontaktowanie się ze sklepem w celu zweryfikowania dostępności przed wizytą.

 

Pistolet Remington RP9

Kal.9x19

 

Pełnowymiarowa rama polimerowa Remington RP9 9  wnosi dużą siłę ognia w lekki, niedrogi pistolet.

RP9 to wykończona PVD czarna rama polimerowa z trzema kropkami, które można regulować pod kątem driftu. Jest dobrze przemyślany ergonomicznie z przednimi i tylnymi ząbkami slajdów, głębokim podcięciem w osłonie spustu i długimi cięciami ramy za nim. Co więcej, prawie cała rama, w tym zewnętrzna osłona spustu, jest delikatnie teksturowana.

Pistolet jest wyposażony w  trzy gniazda Picatinny. Dźwignia do usuwania znajduje się po lewej stronie, po obu stronach można ustawić magazynek, a blokada suwaka jest oburęczna.

Kluczowe wymiary to: długość całkowita 7,91", szerokość 1,27", wysokość 5,56" i długość lufy 4,5". Waga to ok.1kg z załadowanym magazynkiem. Precyzyjna lufa ma 6 rowków. Spust jest gładki i ostry, typu single-action. Czoło spustu jest pionowo ząbkowane, aby czuć dotyk. Broń jest oburęczna.

RP9 ma trzy warianty, wszystkie z łatwym ładowaniem magazynków dwurzędowych. Pierwszy to magazynek o pojemności 10+1, a pozostałe 18+1.

Połączenie niskiej prędkości, bezkompromisowej mocy i lekkiej ramy sprawia, że RP9 idealnie nadaje się do obrony. Remington RP9 jest produkowany w Huntsville/Alabama.