Smith&Wesson M27

kal. .357 Mag

broń używana

Broń sprzedawana w siedzibie firmy wyłącznie na podstawie odpowiedniego dokumentu uprawniającego do zakupu.

  • 4 900,00 zł
  • szt

Stan zapasów jest aktualizowany po uzupełnieniu. Produkty mogą zostać wyprzedane lub uzupełnione o każdej porze dnia. W przypadku tego artykułu zalecamy skontaktowanie się ze sklepem w celu zweryfikowania ceny oraz dostępności przed wizytą.

 

  Smith & Wesson (S&W) Model 27 – pierwszy amerykański rewolwer na amunicję typu .357 Magnum, zbudowany w oparciu o węglowo-stalową ramę Smith & Wesson typu N.

 Kiedy firma Smith & Wesson wprowadziła go na rynek w 1935 roku był znany jako .357 magnum Registered Magnum i był wytwarzany wyłącznie na zamówienie (posiadał kilka wariantów długościowych (3 1/2", 4", 5", 6" lub 8 3/8"). Pomimo że pojawił się u skraju wielkiego kryzysu, firma Smith & Wesson została "zawalona" zamówieniami na kolejne cztery lata. Departament policji w Kansas, podobnie jak wiele innych organizacji przestrzegania prawa, wybrał go na podstawową broń służby mundurowych. W 1939 roku S&W przestało produkować Registered Magnum, przemianowując go na .357 Magnum i wyposażając w inny zestaw luf.

 Model 3 1/2" był bardzo popularny wśród agentów FBIGenerał George Patton posiadał wykonany na zamówienie egzemplarz z rękojeścią z kości słoniowej, który nazywał swoją "bronią do zabijania"

 Są to najlepsze możliwe nowe pistolety, których projekty nawiązują do najbardziej znanych i kolekcjonerskich broni, jakie Smith & Wesson kiedykolwiek skonstruował. Każdy oparty jest na modelu znanym z legendarnych osiągów, a następnie wzbogacony o nowoczesne zalety.

 Ten egzemplarz jest w idealnym stanie

 lufa - 6.5 cala