strzelba samopowtarzalna Baikał MP-155 kal. 12/76

broń używana - stan bardzo dobry

Broń sprzedawana w siedzibie firmy wyłącznie na podstawie odpowiedniego dokumentu uprawniającego do zakupu.

  • 0,00 zł
  • szt.
    Niedostępny

Stan zapasów jest aktualizowany po uzupełnieniu. Produkty mogą zostać wyprzedane lub uzupełnione o każdej porze dnia. W przypadku tego artykułu zalecamy skontaktowanie się ze sklepem przed wizytą w celu zweryfikowania dostępności.

 

strzelba półautomatyczna Baikał MP-155

 

    Baikał MR-155 kal. 12/76 to zmodernizowana wersja półautomatu śrutowego MP-153, który swoją bardzo dobrą opinię zawdzięcza akceptowalnemu stosunkowi jakości do ceny oraz niezwykle solidnej i odpornej konstrukcji.

  Broń działa na zasadzie odprowadzania części gazów prochowych przez otwór w ścianie lufy (system gazowy), który cechuje się mniejszym odrzutem niż system inercyjny.

  W strzelbie zastosowano zmodyfikowany mechanizm spustowy, blokadę podawania kolejnego naboju oraz poprawiony mechanizm tłokowy pozwalający na strzelanie również słabszą amunicją.

 Zwiększony komfort obsługi osiągnięto za sprawą nowego profilu kolby, czółenka i stopki amortyzującej. Strzelba zasilana jest z magazynka rurowego o pojemności 4 nabojów.

Wentylowana szyna oraz klasyczna muszka ułatwiają strzelanie z rzutu. W zestawie komplet 3 czoków.

 Strzelba sprawdzi się zarówno podczas polowania, jak i w strzelaniu sportowym.

 

dane:

  • Kaliber: 12/76
  • Długość lufy: 74 cm
  • Pojemność magazynka: 4 szt.
  • Waga (kg): 3,15