Veyron Tactic Blue

kal. 12/76

broń sprzedawana w siedzibie firmy wyłącznie na podstawie odpowiedniego dokumentu uprawniającego do zakupu

  • 0,00 zł
  • szt.
    Niedostępny

Stan zapasów jest aktualizowany po uzupełnieniu. Produkty mogą zostać wyprzedane lub uzupełnione o każdej porze dnia. W przypadku tego artykułu zalecamy skontaktowanie się ze sklepem w celu zweryfikowania dostępności przed wizytą.

 

 Veyron to nowa półautomatyczna strzelba tureckiej marki Huglu. Konstrukcja strzelby Veyron zawiera szereg oryginalnych rozwiązań technicznych.

 Nowy ulepszony system tłoków gazowych Huglu Veyron jest sprawniejszy i wymaga mniej czyszczenia, dzięki czemu strzelbę cechuje bezproblemowa eksploatacja mechanizmu odprowadzającego gaz przy mniejszej potrzebie czyszczenia broni.

 Wkłady i kanały dolotowe są chromowane i produkowane w technologii Ex-Bore i Slight Force z wydłużonym stożkiem przejściowym i cylindryczną częścią lufy 18,75 mm. Zmniejsza to podrzut lufy i sprzyja pewnemu i stabilnemu strzelaniu. Zestaw zawiera również pięć wymiennych czoków o długości 70 mm, wykonanych w nowej technologii Active Choke, która znacznie poszerza możliwości korzystania ze strzelby.

 Dostępność wkładów pozwala na regulację długości kolby. Konstrukcja amortyzatora to technologia Soft Impact. To zauważalnie zmniejsza odrzut, poprawia stopkę nie przylegającą do ubrania strzelca, co pozytywnie wpływa na komfort, szybkość i dokładność strzału. Kadłub mechanizmu powodującego odrzut i klamra zabezpieczająca są metalowe i zapewniają większą niezawodność.

 Powiększony magazynek, jasny kolor i długie sportowe czoki w wykonaniu Veyron Sport sprawiają, że strzelba jest bardziej atrakcyjna dla sportowców.