wspornik Primos 2-pkt do Trigger Stick Gen III

  • 259,00 zł
  • szt.

Stan zapasów jest aktualizowany po uzupełnieniu. Produkty mogą zostać wyprzedane lub uzupełnione o każdej porze dnia. W przypadku tego artykułu zalecamy skontaktowanie się ze sklepem w celu zweryfikowania ceny oraz dostępności przed wizytą.

  Dwupunktowa głowica to doskonałe uzupełnienie pastorału Primos Trigger Stick II, III gen, które tworzy stabilną i sztywną podstawę do oparcia broni podczas polowania

  Regulacja wysokości i kąta nachylenia umożliwia dopasowanie podstawy do każdej jednostki broni, stabilizując ją w każdych warunkach terenowych. Podstawę można szybko zamocować do statywu. Jest idealna dla myśliwych, którzy łączą polowanie z podchodu, z krótszymi lub dłuższymi zasiadkami na stanowiskach naziemnych przy przesmykach i wekslach, gdzie miejsca przejść zwierzyny są mniej więcej znane. Będzie niezastąpiona wiosną w czasie polowania na rogacze oraz jesienią, kiedy polujemy na jelenie i sarny, szczególnie te polne. Doskonale sprawdzi się także w czasie zimowych polowań na lisy na dużych otwartych przestrzeniach. Możemy ją wykorzystać również na strzelnicy do przystrzelania broni, z uwagi na fakt, że zapewnia precyzję porównywalną do stołowych podpórek strzeleckich.

  Podstawa jest przeznaczona do montażu na PrimosTrigger Stick gen II oraz gen III.

Dzięki głowicy 2 Point Gun Rest trójnożny Primos Trigger Stick może nam służyć jako statyw lunety obserwacyjnej o dużym powiększeniu zarówno na strzelnicy, jak i w łowisku.

  • tworzy sztywny i stabilny punkt oparcia
  • zwiększa precyzję i komfort podczas strzelania
  • łatwa regulacja wysokości i nachylenia
  • szybki montaż na dwójnogu za pośrednictwem gwintu 1/4-20"